/
Artykuły
/
Porady i inspiracje
/
Nowość - Gardin Deco X - Jakość i wygląd do potęgi X

Nowość - Gardin Deco X - Jakość i wygląd do potęgi X

Absolutna nowość! Deski tarasowe WPC klasy premium, jakich na polskim rynku jeszcze nie było! W państwa ręce oddajemy najbardziej zaawansowany kompozyt trzeciej generacji. Z połączenia zaawansowanej technologii i elitarnej jakości powstały deski Gardin DECO ze znakiem X.

Nowy wymiar i przyszłość kompozytowych desek tarasowych. Uosobienie austriackiej myśli technicznej oraz spełnione marzenie o desce, która jest piękna, wytrzymała i praktyczna w codziennym utrzymaniu. Szukasz produktu z najwyższej półki? Poznaj Gardin DECO X — kompozytową deskę tarasową bez kompromisów.

Świetne komponenty, świetne parametry

Tutaj wszystko jest topowe: od zastosowanych do produkcji komponentów i ulepszaczy, przez ultranowoczesną linię produkcyjną, aż po unikalną kolorystykę oraz usłojenie. Innowacyjna konstrukcja, którą została sprawdzona i dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Deski wykonano w innowacyjnej technologii Co-extrusion. Uzyskany kolor jest bardziej odporny na wszelkie odbarwienia m.in. spowodowane promieniowaniem UV. Powierzchnię desek zdobi realistyczne usłojenie 3D, które robi wrażenie autentycznego drewna, lecz nie wymaga sezonowej renowacji. Z jednej strony struktura drewna, z drugiej struktura drapana.

Koekstrudowana budowa oznacza, że rdzeń desek został otoczony mieszanką polimerów o najlepszych parametrach wytrzymałościowych, wizualnych i użytkowych - wszystko dzięki zastosowaniu powłoki Shield X. Dzięki temu są bardziej wytrzymałe na zmienne warunki pogodowe od desek jednowarstwowych.

Warianty kolorystyczne:

 • Gardin DECO X Amber — struktura drewna / drapana
 • Gardin DECO X Chestnut — struktura drewna / drapana
Nowość - Gardin Deco X - Jakość i wygląd do potęgi X
Nowość - Gardin Deco X - Jakość i wygląd do potęgi X
Nowość - Gardin Deco X - Jakość i wygląd do potęgi X

Jak przebiega
zamówienie z usługą montażu?

 • Podajesz wymiary

  Dzięki temu poznajesz orientacyjną cenę tarasu.

 • Weryfikujemy

  Nasz Partner kontaktuje się z Tobą i omawia szczegóły. Może być konieczna wizja lokalna. Poznajesz ostateczną cenę. Pamiętaj, cena montażu na gardin.pl jest ceną orientacyjną za podstawowy sposób montażu na pojedynczym legarowaniu.

 • Montujemy

  Przyjeżdżamy i montujemy taras w wybranym przez Ciebie miejscu.